Wydarzenia

Tutaj zobaczysz wszystko to co dzieje się u nas czyli: czystą radość,uśmiech, pomocną dłoń, wielkie występy i małe sukcesy, pierwsze przyjaźnie,kompromisy i umiejętności a wszystko to okraszone mnóstwem dobrej zabawy. Buźka :)

Mikrokosmos

08-05-2018
Dzisiejsza wycieczka do Mikrokosmosu - Parku edukacyjno - rozrywkowego. Duża dawka wiedzy w pięknych okolicznościach przyrody, a na koniec mnóstwo zabawy

14-02-2018
Bo każda okazja jest dobra by powiedzieć: ❤KOCHAM CIĘ ❤Walentynkowe całusy od przedszkolaków

Hipopotam

01-02-2018
W naszym przedszkolu gościliśmy  aktorów z teatru "Amuzado" z Krakowa z przedstawieniem „Hipopotam Hipcio”. Dzięki niemu dzieci w przystępny spos (...)

Bal Karnawałowy

24-01-2018
Karnawał to czas balów, maskarad, nie tylko dla dorosłych! Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, które często wyczekują balu karnawałoweg (...)

Muzyczne Psoty

04-01-2018
Muzyczne Psoty to cykl co miesięcznych spotkań z muzykami Filharmonii Łódzkiej. W tym czasie dzieci mają okazję poznać instrumenty, usłyszeć ich dźwięk oraz posłuchać całych (...)

Jasełka, jasełka

20-12-2017
W dniu 20.12.2017 r. odbyły się „Jasełka”. Przedszkolaki wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali (...)

Święty Mikołaj

07-12-2017
Teatrzyk "O Świętym Mikołaju" to była istna magia i ta radość naszych przedszkolaków na widok Mikołaja nie do opisania <3 Zdecydowanie czuć już zbliżające się Święta Boż (...)

24-11-2017
Z okazji światowego DNIA PLUSZOWEGO MISIA w naszym przedszkolu odbyło się prawdziwe Pidżama Party. Były zabawy z misiami, test na prawdziwego przyjaciela Puchatka, pidżam (...)

Pasowanie na przedszkolaka

10-11-2017
Dziś w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie połączone z obchodami 11 listopada. Zarówno grupa maluchów jak i starszaków została oficjalnie przez (...)

"Niewychowany Czerwony Kapturek"

06-11-2017
 Nasze przedszkolaki uwielbiają gdy do naszego przedszkola przyjeżdżają teatrzyki dlatego też z chęcią i zaciekawieniem oglądają każde przedstawienie. Znaleźli się równ (...)