Wydarzenia

Tutaj zobaczysz wszystko to co dzieje się u nas czyli: czystą radość,uśmiech, pomocną dłoń, wielkie występy i małe sukcesy, pierwsze przyjaźnie,kompromisy i umiejętności a wszystko to okraszone mnóstwem dobrej zabawy. Buźka :)

Święty Mikołaj

07-12-2017
Teatrzyk "O Świętym Mikołaju" to była istna magia i ta radość naszych przedszkolaków na widok Mikołaja nie do opisania <3 Zdecydowanie czuć już zbliżające się Święta Boż (...)

24-11-2017
Z okazji światowego DNIA PLUSZOWEGO MISIA w naszym przedszkolu odbyło się prawdziwe Pidżama Party. Były zabawy z misiami, test na prawdziwego przyjaciela Puchatka, pidżam (...)

Pasowanie na przedszkolaka

10-11-2017
Dziś w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie połączone z obchodami 11 listopada. Zarówno grupa maluchów jak i starszaków została oficjalnie przez (...)

"Niewychowany Czerwony Kapturek"

06-11-2017
 Nasze przedszkolaki uwielbiają gdy do naszego przedszkola przyjeżdżają teatrzyki dlatego też z chęcią i zaciekawieniem oglądają każde przedstawienie. Znaleźli się równ (...)

Zajęcia pokazowe STRECHING DLA NAJMŁODSZYCH

26-10-2017
Bo wszystko zaczyna się od przedszkola...Dla naszych starszaków to był emocjonujący dzień, atrakcji nie było końca zresztą.... zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów (...)

Święto Drzewa

10-10-2017
- Przyjaźń to wielka wartość. Przyjaciele to ci, którzy stoją przy nas i z nami w każdym momencie życia. Dobrym i tym gorszym. Takie właśnie są dla nas DRZEWA. Karmią, (...)

Spotkanie integracyjne

24-09-2017
Dnia 24.09.2017 r.(niedziela) grupy z naszego przedszkola „Groszki” i „Jabłuszka” wybrały się wraz z rodzicami na wyjazd integracyjny do Ośrodka Hipoterapii (...)

Akrobata cyrkowy

21-09-2017
Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to na pewno wielka atrakcja. Dnia 21.09.2017r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdzi (...)

Okres adaptacji

20-09-2017
Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Dla wielu z nich to pierwszy kontakt z grupą społeczną. Początki pobytu dziecka w&nb (...)