3904 gości było na naszej stronie.

-537 dni do końca roku szkol.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZĄ OFERTĄ.

Dla nas najważniejsze jest dziecko! By wyposażyć je w takie umiejętności aby poradziło sobie dalej. Osiągnięte sukcesy motywują nas do dalszej pracy. Prowadzimy Przedszkole tak aby zapewnić najwyższy standard usług przy zachowaniu przystępnej (realnej) ceny.

Kim jesteśmy:

Przedszkole ABC 123 to przedsięwzięcie rodzinne jego podstawą jest mgr Anna Arkuszewska – Brodowicz która zajmuje funkcję dyrektora ds. pedagogicznych naszej placówki. Jej wykształcenie pedagogiczne (nauczyciel dyplomowany, mgr nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Oświatą oraz Terapii Pedagogicznej, trener systemu metodycznego edukacja przez ruch), ponad 40-letnie doświadczenie pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (oraz bycie matką dwóch, dziś dorosłych synów) pozwoliło nam stworzyć, nasze pierwsze przedszkole w 2009 roku, które wyróżnia się jasno określonymi celami oraz indywidualnym nietuzinkowym charakterem i klimatem.

W jakiej cenie i z jakim zaangażowaniem:

Gwarantujemy konkurencyjną cenę, szeroką, wygodną ofertę, dostosowaną do potrzeb rodzica. Pieczę nad tym sprawuje ekonomista z wykształcenia - dyrektor ds. ekonomicznych Edward Arkuszewski.

Anna i Edward Arkuszewscy (rodzice Adama 13 lat, Mai 10 lat i Filipa 6 lat) starają się by to przedszkole było takie do jakiego zapisali by własne dzieci, mając świadomość ile kosztuje utrzymanie jednego dziecka nie mówiąc o kilkorgu.

Z kim pracujemy:

Jednak filarami i najważniejszymi bohaterami przedszkola, wykluczając dzieci, są jego pracownicy.
Osoby pracujące, współpracujące z nami to specjaliści w swojej dziedzinie, dla których praca jest przede wszystkim pasją i powołaniem, a nie przypadkiem czy koniecznością.

W sumie w przedszkolu ABC 123 pracuje trzech pedagogów, dwóch psychologów, oligofrenopedagog, logopeda, pielęgniarka oraz specjaliści zapewniający profesjonalne zajęcia dodatkowe

Do czego dążymy?

Idziemy pod prąd, nie jesteśmy potentatami pedagogicznymi i nie prowadzimy publicznej masowej przechowalni dzieci nafaszerowanej zajęciami sportowymi oraz językowymi. Oczywiście mamy je w ofercie, lecz staramy się stworzyć przede wszystkim bezpieczną, przyjazną "rodzinną" atmosferę, tak by Dziecko dobrze u nas się czuło i prawidłowo rozwijało, aby wyrosło na mądrego człowieka
który wie do czego dąży i jaką prace musi wykonać by to osiągnąć.

Pracujemy w godzinach 7.00-17.30 przez cały rok we wszystkie dni robocze.

Zapewniamy dzieciom ciekawe, różnorodne zajęcia i zabawy, dzięki współpracy z wieloma instytucjami, firmami czy innymi placówkami wiele się u nas dzieje i nigdy nie jest nudno.

Bez względu na to czy jesteś klientem naszym
czy innego przedszkola, w wybrane soboty
organizujemy zajęcia, zabawy
dla dzieci w wieku 1 - 5 lat.

Najbliższe zajęcia