Dołącz do Nas !

Opłaty:

Opłaty w ABC 123 są konkurencyjne dla przedszkoli miejskich oraz prywatnych przedszkoli publicznych przy zachowaniu najwyższych standardów drogich prywatnych przedszkoli niepublicznych.
Nasze czesne to 350zł miesięcznie. W tej cenie, oprócz całodziennej „standardowej” opieki i zajęć, przygotowujemy śniadania i podwieczorki, realizujemy zajęcia języka obcego (angielskiego) nie tylko dla 5-latków, ale dla wszystkich dzieci oraz gimnastykę korekcyjną. Odejmując powyższe opłaty czesne to około 245zł – to chyba nie jest duża kwota?!

Proponujemy Przedszkolakom również następujące zajęcia dodatkowe:

- rytmika – 30zł/m-cznie (obowiązkowa)

- taniec – 25 zł/m-cznie , raz w tygodniu

- zajęcia logopedyczne - 100zł/m-cznie, raz w tygodniu 30minut, indywidualnie z dzieckiem

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów na co dzień pracujących z dziećmi, nie są to wychowawcy naszego przedszkola!

Przy zapisywaniu dziecka do przedszkola nie ma wpisowego.

- Opłata roczna wyprawka i ubezpieczenie 150 zł , płatna przy zapisywaniu
oraz do 25 sierpnia.

- Opłata stała za pobyt dziecka w Przedszkolu oraz śniadania i podwieczorki wynosi 350 zł miesięcznie,

- Opłata za 2-daniowy obiad wynosi 6 zł dziennie.

- Poza odliczaniem opłat za obiady, dodatkowo odliczamy stałe kwoty za nieobecność dziecka w przedszkolu powyżej 5 dni

Udogodnienia:

W przypadku nieobecności odliczenia od kwoty opłaty stałej będą rozliczane następująco:

- 1 do 4 dni roboczych z rzędu 0zł

- 5 do 9 dni roboczych z rzędu 25zł

- 10 do 14 dni roboczych z rzędu 50zł

- 15 do 19 dni roboczych z rzędu 75zł

- 20 i więcej dni roboczych z rzędu 100zł

Rekrutacja w naszym przedszkolu trwa cały rok a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc zapisujemy chętnego malucha na listę rezerwowych, z której zapraszamy według kolejności.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola oraz skorzystania z zajęć w Klubie Malucha.